RU EN

про нас

Кондитерська фабрика ТМ «Пря-Пря»

Заснована в 2015 році, є одним з найбільш динамічно розвиваються кондитерським підприємством України. Ми використовуємо передові технології у виробництві кондитерських виробів, а також традиційні рецепти приготування домашньої випічки. У рецептурі нашої продукції об'єднані кращі традиції приготування кондитерських виробів України та провідних пекарських рецептур світу.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Продукція виготовляється на найсучаснішому обладнанні провідних світових виробників кондитерського обладнання Італії, Японії, Австрії, Німеччини та України.


Нашому споживачеві ми надаємо асортимент кондитерських виробів з екологічно чистих (без ГМО) кондитерських насіння соняшнику, насіння кунжуту, льону, арахісу, борошна для виготовлення листкового і дріжджового тіста.

Співробітники

Підприємство дбає про постійне підвищення кваліфікації співробітників; для провідних фахівців проводяться різні семінари і тренінги, спрямовані на поліпшення смакових якостей продукції, що виготовляється нами продукції.

Якість

Компанія серйозно підходить до управління якістю продукції, що випускається. Контроль відбувається на всіх стадіях виробництва. Все що входить сировина і вироблена продукція проходить ретельну лабораторну перевірку. Кондитерська Фабрика «Пря-Пря» сертифікована відповідно до вимог Системи сертифікації УкрСЕПРО ДСТУ ISO 22000: 2018 відповідає вимогам міжнародних стандартів якості. Для розширення ринку збуту і здійснення профільних продажів був отриманий сертифікат кошерності, про що свідчить спеціальний значок на упаковці. На підприємстві постійно діє лабораторія з перевірки якості вхідної сировини та відповідності виготовленої продукції стандартам і нормам, встановленим законодавством.

Натуральне, тому и смачне!

Керуючись принципом «Натуральне, тому і смачне!» , Ми з повною відповідальністю підходимо до вирішення поставлених перед колективом підприємства завдань, вважаючи основною стратегією, забезпечення найвищої якості продукції використовуючи тільки натуральні, екологічно чисті (без ГМО) інгредієнти, висококласну рецептуру і сучасне високотехнологічне обладнання.